APIE MUS

Autoservisas Klaipėdoje yra patikimas ir teikia profesionalias lengvųjų automobilių bei mikroautobusų (iki 6 tonų) remonto paslaugas Klaipėdoje.
Esame pasaulinio “Bosch Car Service” tinklo dalis, todėl naudojame Sertifikuotą Bosch diagnostinę įrangą ir modernius įrengimus. Servise dirba  patyrę autošaltkalviai ir autoelektrikai. Tai mums leidžia išvengti klaidų, tiksliai ir greitai diagnozuoti gedimus bei mažinti remonto sąnaudas.
Automobilius remontuojame atsakingai ir greitai. Pirmiausia klientą informuojame apie nustatytus gedimus, esant galimybei, vizualiai supažindiname su gedimo vieta, paaiškiname priežastis ir remonto eigą. Tik klientui sutikus su planuojama remonto eiga ir sąmata, užsakome detales ir imamės remonto darbų.
Kokybiškas automobilio remontas ir gera kaina yra sunkiai suderinami, bet mūsų autoservise diagnostikos klaidų minimizavimas ir darbuotojų profesionalumas leidžia pasiekti optimalų kainos ir kokybės santykį. Be to, mes automobilį klientui grąžiname greičiau, nei įprasta.
Mes dirbame tik su kokybiškomis ir sertifikuotomis atsarginėmis dalis bei medžiagas. Mūsų autodalių ir aksesuarų parduotuvėje taip pat parduodama tik kokybiška ir sertifikuota produkcija.
Klaipėdos vairuotojai mus gerbia už kvalifikaciją, patikimumą, skaidrias procedūras ir pastangas kuo greičiau grąžinti sutaisytą automobilį. Apie mus geriausiai kalba mūsų darbai.
Mus rasite Klaipėdoje ir Vilniuje. Tel.: +370 683 24223

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą